Island bolji od Nizozemske / Norvežani stopostotni na turniru u Oslu, Mađari iznenadili Dance

Image

Na rasporedu su posljednji pripremni susreti većine reprezentacija uoči Svjetskog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj, a nedjelja ih je donijela poveći broj

7.1.2019.
9:02
Dalibor Urukalović/PIXSELL
VOYO logo

Norvežani su pobjednici turnira u Oslu gdje su u zadnjem kolu bili bolji od Brazila 30:26. Rutinski odrađen susret za Norvešku koja je u drugoj polovici prvog dijela, nakon 11:11, stekla prednost i u nastavku susreta održavala 4-5 razlike.

"Imamo nekoliko igrača kojima je potrebna minutaža i to smo iskoristili. Velika je razlika između pripremnih utakmica i Svjetskog prvenstva, vidjet ćemo što će biti", kaže Christian Berge.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Norvežane su predvodili s po sedam golova Sander Sagosen i Bjarte Myrhol, dok je na drugoj strani Henrique Teixeira zabio po četiri gola.