Kakva utakmica / Nevjerojatni ishod: Švedska okrenula četiri razlike u zadnjih šest minuta i izbacila Norvežane!

Gotovo nemogući scenarij dogodio se na utakmici Švedske i Norveške. Unatoč deficitu od četiri razlike, Švedska je okrenula utakmicu i prošla u polufinale!

25.1.2022.
23:24
VOYO logo

Nevjerojatan rasplet događaja dogodio se na utakmici Švedske i Norveške. Šest minuta prije kraja, Sander Sagosen zabio je za prednost od četiri gola za Norvešku. Malo tko mogao je zamisliti što će se dogoditi.

Švedska je do kraja susreta zategnula obranu, ostala bez primljenog gola, a Norvešku mrežu zatresli su dvaput Valter Chrintz i po jednom Wanne, Gottfridsson i Lagergren.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Upravo je Chrintz zabio pobjednički sedmerac za Šveđane petnaest sekundi prije kraja susreta. Također, sa šest pogodaka Chrintz je bio najbolji individualac za Švedsku, a pratio ga je Gottfridsson s četiri gola.

Sve utakmice rukometnog prvenstva u utorak završile su s golom razlike. Naime, Španjolska je porazila Poljsku 28-27, Njemačka i Rusija odigrali su 30-29, a Švedska je pobijedila skandinavski triler s 24-23.