Hrvatski nogometni reprezentativac Šime Vrsaljko izbivat će s terena najmanje četiri tjedna zbog ozljede bedrenog mišića desne noge, izvještavaju talijanski mediji.

12.2.2015.
19:53
VOYO logo

U utakmici 22. kola Serije A Vrsaljkov Sassuolo je prošli vikend odigrao neodlučeno na gostovanju kod Sampdorije (1:1), a naš je nogometaš u drugoj minuti asistirao za pogodak Francesca Acerbija. No, samo 12 minuta kasnije zbog ozljede je morao napustiti igru.

Prošlih je dana Vrsaljko bio na pregledima, a u četvrtak su talijanski mediji objavili da ga čeka najmanje četiri tjedna stanke. Produlji li se njegovo izbivanje s travnjaka i na više od mjesec dana, moglo bi se dogoditi da ne bude na raspolaganju izborniku Niki Kovaču za kvalifikacijski dvoboj Hrvatske protiv Norveške, koji je na rasporedu 28. ožujka.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Vrsaljko je ove sezone upisao 17 nastupa za Sassuolo u talijanskom prvenstvu, pri čemu je skupio tri asistencije.