SVI SMO MI ON / Ozlijeđeni Haaland utakmicu je gledao kod kuće, a fanovima je jedna stvar zapela za oko: 'On je čovjek iz naroda'

Image

Iz udobnosti svoga doma gledao je utakmicu, a na društvenim je mrežama podijelio i jedan od golova

28.12.2023.
18:13
Profimedia
VOYO logo

Norveški napadač Erling Haaland i dalje je ozlijeđen pa je utakmicu Cityja protiv Evertona gledao kod kuće.

Image
'SIN PORAZA' /

Nakon sramotnog debakla navijači Benzemi dodijelili pogrdni nadimak, a on zbog svega obrisao Instagram profil

Image

U 19. kolu Premier lige Građani su kod Evertona odnijeli pobjedu rezultatom 3-1. Mučili su se gosti u prvom poluvremenu, dok su domaći razliku napravili u 29. minuti golom Jacka Harrisona. Ploča se okrenula u drugom poluvremenu gdje su za City golove dali Foden, Alvarez i Silva.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Norvežanin zbog ozlijede nije nastupio, ali to ne znači da nije bio podrška svome klubu. Iz udobnosti svoga doma gledao je utakmicu, a na društvenim je mrežama podijelio i jedan od golova. No fanovima je ipak nešto drugo zapelo za oko. Erling Haaland gledao je ilegalni stream utakmice na internetu.

Navijači su primijetili da se na njegovom televizoru ne nalazi službena grafika Premier lige za područje Velike Britanije gdje prava ima Amazone Prime, već najplaćeniji nogometaš gleda ilegalni stream na nekoj sporednoj stranici.

'Haaland koji gleda na sumnjivom IPTV-u nije bilo na mojoj bingo kartici", "Čovjek poput Erlinga gleda na ilegalnom IPTV-u", "Čovjek gleda ilegalni prijenos uživo", "Čovjek iz naroda" neki su od komentara ispod njegove objave.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.