DOBRO JE PROŠLO / Kralj Luka na ramenima najskupljeg stopera na svijetu: Sve je skoro završilo tragično

Image

Modrić je ovom utakmicom pokazao kako je i dalje jedan od najboljih veznjaka svijeta

22.2.2023.
14:16
VOYO logo

Real Madrid je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na Anfieldu nakon velikog preokreta šokirao Liverpool i pobijedio 5:2. Redsi su nakon 15 minuta igre imali 2:0 golovima Nuneza i Salaha, a onda je do kraja poluvremena Vinicius izjednačio na 2:2. U nastavku je Real razbio domaćina. Najprije je Modrić asistirao Militau iz prekida u 48. minuti, da bi Benzema u 55. i 67. zabio nova dva gola za Real. Za peti gol je začetnik akcije bio Modrić.

Nakon utakmice se mediji natječu u hvalospjevima hrvatskom reprezentativcu koji je s momčadi na travnjaku Anfielda nakon utakmice žestoko proslavio pobjedu uz pjesmu madridskih navijača. Antonio Rudiger, najskuplji branič svijeta po plaći, u oduševljenju je odlučio podići Modrića na ramena. Već u idućoj sekundi Modrić je skoro pao na drugu stranu, ali ga je Nijemac veselo dizao i pokazivao kao trofej Realovim navijačima.