BAYERN RAZBIO INTER BEZ 11 VAŽNIH IGRAČA: / Nerazzurri nisu vjerovali što im se događa u Charlottei

Image

Nogometaši Bayerna razbili su Inter Ivana Perišića i Marcela Brozovića 4-1, u susretu koji je sinoć po hrvatskom vremenu odigran sklopu International Champions kup u američkoj Charlottei.

31.7.2016.
9:00
AFP, NICHOLAS KAMM
VOYO logo

Iako je Bayern nastupio bez čak 11 važnih igrača, to im nije predstavljalo problem. Izabranici Carla Ancelottija u potpunosti su nadigrali Inter. Za Bayern u ovoj utakmici nije igrao Neuer, novo pojačanje pristiglo iz Borussije Dortmund Hummels, Muller, Robben, portugalska senzacija s Eura Renato Sanches, Coman, Boateng, Kimmich, Douglas Costa, Badstuber, Lewandowski. Inter je, pak, igrao bez hrvatskih reprezentativaca Perišića, Brozovića, Medele i Benege.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U 13. minuti bilo 2-0 za Bavarce

Bayern je pitanje pobjednika riješio već na samom početku utakmice, već u 13. minuti Bavarci su vodili 2:0, u 35. minuti imali već 4:0. Junak utakmice bio je američki reprezentativac Julian Green koji je mrežu Slovenca bošnjačkog podrijetla Samira Handanovića pogađao čak tri puta.

Jedan je pogodak nadodao i Franck Ribery. Inter je svoj počasni pogodak zabio tek u sudačkoj nadoknadi. Carlo Ancelotti u 73. minuti prigodu je dao i mladom napadaču Mariju Crničkom, članu svih mlađih (U-15, U-17, U-18 i U-19) hrvatskih selekcija. Dok je od prve minute igrao drugi mladi Hrvat Fabian Banko.

Ancelotti je tijekom susreta morao smirivati Riberyja nakon što je zvijezda Bayerna dobila žuti karton u 26. minuti susreta jer je prigovarao sucu tražeći prekršaj.

"Rekao sam mu da ne volim igrače koji se ne znaju ponašati na terenu. Ako te netko provocira, nema veze. U ovoj je utakmici bio kapetan i rekao sam mu da prestane, pa je poslije sve bilo OK", izjavio je Anceloti, prenosi engleski Goal.com.