NOĆ ZA ZABORAV HRVATSKIH KOŠARKAŠA: / Zion zakucao Zupca i Clipperse, Curry zatrpao Bogdanovićeve Jazzere

15.3.2021.
8:40
Profimedia
VOYO logo

Najbolja NBA momčad Utah Jazz poskliznula se sinoć na gostovanju kod Golden State Warriorsa. Ratnici su slavili 131:119, a posebno je raspoložen bio Steph Curry koji je zabio 32 poena. Puno su mu pomogli i Andrew Wiggins s 28 poena te Draymond Green koji je ubilježio triple-double (11 poena, 12 skokova i 12 asistencija).

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nije imao večer za pamćenje. Utakmicu je završio s devet poena, a neuobičajeno neprecizan bio je za tri poena. Uzeo je sedam šuteva iza linije od tri poena, a zabio samo jedan.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Kod Jazza je monstruozan bio francuski centar Rudy Gobert koji je zabio 24 poena te uhvatio 28 skokova. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Poraz Clippersa

Ništa bolje nije se sa svojim Clippersima proveo Ivica Zubac. Zion Williamson i Pelicansi priuštili su im poraz 135:115, a Williamson je bio najbolji u toj pobjedi – zabio je 27 poena.

Ivica Zubac dobio je 13 minuta na terenu, a utakmicu je završio s 3 poena i 5 skokova. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies 128:122 Golden State Warriors - Utah Jazz 131:119 (Bojan Bogdanović je odigrao 26 i pol minuta za Utah, zabio je devet koševa i upisao jedan skok i jednu asistenciju) Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs 134:99 (Luka Šamanić je odigrao 17 minta za San Antonio, zabio je sedam koševa i upisao jedan skok, jednu asistenciju i jedan blok) Orlando Magic - Miami Heat 97:102 Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 100:82 Houston Rockets - Boston Celtics 107:134 Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers 114:112 Chicago Bulls - Toronto Raptors 118:95 New Orleans Pelicans - LA Clippers 135:115 (Ivica Zubac je odigrao 14 minuta za LA Clipperse, zabio je tri koša i upisao pet skokova i jedan blok)