KAO DA NIJE S OVOG SVIJETA / Nevjerojatni Luka Dončić bezobrazno dobrim potezom prešao granicu i 'igricu': Spreman je za Hrvatsku

Image

Luka je napadao koš iz kornera uz aut liniju, potom lijevim svojim korakom u stranu zaobišao centra Italije koji je izlazio na njega da bi, u situaciji kad se mislilo da će samo položiti loptu, zabiti poen, on je odlučio proslijediti loptu iza glave.

26.6.2022.
10:19
Profimedia
VOYO logo

Hrvatska košarkaška reprezentacija trenutno se priprema za nastavak kvalifikacija za SP protiv Slovenije 30. lipnja u Stožicama i Finske tri dana kasnije u Rijeci. Jedna pobjeda u ova dva sraza izabranike Damira Mulaomerovića vodi na MundoBasket.

Image
DRAMA U DOIGRAVANJU /

Čudesni Luka Dončić odigrao još jednu partiju za pamćenje i ostavio Dallas u igri za finale

Image

Slovenija s +19 razbila Italiju

Jučer je Slovenija odigrala u Trstu prijateljsku utakmicu protiv Italije i slavila 90-71, a Luka Dončić, jedan od najboljih košarkaša svijeta, pokazao je kako je spreman za utakmicu s Hrvatskom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Osim što je punio talijanski koš i za 24 minute napunio ga sa 12 poena, Luka Dončić oduševio je dodavanjem iz zgloba (samo trzaj zgloba bez pomaka laktova, ruke) iza leđa u situaciji kad je napadao koš, s blagim trzajem glavom u stranu, onako šmekerski, kako bi zavarao suparnika. Dogodilo se to u drugoj četvrtini, 1.07 prije isteka iste, pri rezultati 50-37 za Sloveniju.

Potezom iznenadio i Čebašeka koji je ipak stavio tricu

Dakle, kako vam zbog TV prava nismo u mogućnosti objaviti video poteza, potrudit ćemo se biti što detaljniji u pisanom obliku. Luka je napadao koš iz kornera uz aut liniju, potom lijevim svojim korakom u stranu zaobišao centra Italije koji je izlazio na njega da bi, u situaciji kad se mislilo da će samo položiti loptu, zabiti poen, on je odlučio proslijediti loptu iza glave....

Jakob Čebašek, koji je također ostao iznenađen potezom, pobrinuo se tricom da Dončićev potez bude plodonosan. Snimka Dončićevog hit dodavanja munjevitom je brzinom, poput same akcije, obišla svijet putem društvenih mreža.