ZANIMLJIV PRIZOR / Hajdukovci stali pred Torcidu, a Brekalo jedini odšetao u drugom smjeru

Nakon utakmice momčad Hajduka otišla je pred tribinu pozdraviti Torcidu

20.5.2024.
23:14
Ivo Cagalj/PIXSELL
VOYO logo

Nakon preokreta su nogometaši Hajduka na svom Poljudu prošle nedjelje svladali Goricu 2-1 (1-1) u prvom susretu pretposljednjeg 35. kola HNL-a.

Image
'VATROGASAC' PAOLO /

Istra je preporođena pod Tramezzanijem: Da je došao ranije postojala bi nada za Europu?

Image

Poveli su Velikogoričani golom Gabriela Rukavine u 23. minuti. Sedam minuta poslije Hajduk je izjednačio, a strijelac je bio Aleksandar Trajkovski. Hajduk je do preokreta došao u 64. minuti, a gol za 2-1 Splićana dao je Rokas Pukštas.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nakon utakmice momčad Hajduka otišla je pred tribinu pozdraviti Torcidu, a među njima nije bilo jedne od najvećih zvijezda Bijelih, Josipa Brekala, koji je samo odšetao prema klupi.

Ostatak igrača je predvodio kapetan Nikola Kalinić, kojemu je ovo bila posljednja utakmica na Poljudu jer će nakon ove sezone završiti igračku karijeru.

Snimku, koju je objavio Dalmatinski portal, možete pogledati OVDJE.